Rusya Üniversiteleri

© 2013 - Royal Edu - Tüm Hakları Saklıdır.

Rusya’da egitiminizi Royal Edu farkıyla yaşayın.!! 2013-2014 eğitim yılı kayıtlarımız başladı.!!!

NEDEN?En kısa zamanda görüşmek umuduyla.

Karya International

“Yurtdışı Eğitim de, Tecrübe ve Güven”


İncele Rusya Federasyonu Üniversiteleri 
Başvuru Merkezi

Neden Rusya’da Eğitim?
En kısa zamanda görüşmek umuduyla.

Karya International

“Yurtdışı Eğitim de, Tecrübe ve Güven”


İncele

Rusya Federasyonu Hakkında HerşeyEn kısa zamanda görüşmek umuduyla.

Karya International

“Yurtdışı Eğitim de, Tecrübe ve Güven”


İncele Kazan Federal Üniversitesi

VİDEO GALERİ

İncele

Resimlerle

Kazan Şehri

İncele

E-Broşür

İncele

Rusya'nın köklü üniversitelerinden biri olan Kazan Üniversitesi 5 Kasım 1804 yılında kurulmuştur. Bünyesinde 18 Enstitü, 4 Fakülte, 4 Yüksekokul,47.000 öğrenci, 1330 doktora öğrencisi bulunmaktadır. Kazan Federal Üniversitesi öğrencilerine ve personellerine uluslararası ortak araştırma, akademik çalışmalar yapma olanağı tanımaktadır. Kazan Federal Üniversitesinin uluslararası partnerleri geniş bir coğrafyaya sahiptir.KFÜ 21 Uluslararası Merkez ile çalışmalarını sürdürmektedir. Avrasya Araştırmaları Merkezi, UNESCO, Konfüyus Enstitüsü, Hp, Microsoft, Cisco bu merkezlerden bazılarıdır.

Her yıl, DAAD, DFG, Volkswagen, Erasmus Mundus, IREX, CRDF, Ford, Carnegie, Ulusal kalkınma programları ve Belçika, Fransa, İsveç, Japonya, Çin ve diğer ülkelerden prestijli kurumlar yaklaşık başarılı 60-70 projeye ödenek sağlamaktadırlar .

Ülkemiz Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Rusya Federasyonu Kazan ziyareti sırasında Kazan Federal Üniversitesi tarafından Fahri Doktora unvanı verilmiştir.

ÜNİVERSİTE BÖLÜMLERİ

İncele

Neden Kazan?

Royal Edu Kazan Federal Üniversitesi Resmi temsilcisidir. Kazan şehri Rusya Federasyonu’na bağlı Tataristan’ın başkentidir. Kazan’a İstanbul ve diğer birçok şehirden direk uçuşlar vardır. Şehrin uluslararası bir havalimanı, İdil nehrinde bir limanı ve Rusya Federasyonu’nun Avrupa kısmını Sibirya’ya bağlayan bir tren istasyonu bulunmaktadır.Kazan Rusya’nın 3. Önemli şehridir.Nufusu ortalama 1.200.000 dir. Royal Education ofisimiz  Kazan şehrindede öğrencilerine %100 hizmet vermektedir.


Yıllık 3000$ dan başlayan fiyatlarla

2012 yılının ilk yarısında İngiltere, ABD, Fransa, Macaristan, Türkiye ve BDT(Bağımsız Devletler Topluluğu) ile 30 uluslararası projeye imza atmıştır.Kazan Devlet Üniversitesinin ülkemizde, İstanbul Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Yunus Emre Enstitüsü ile anlaşması vardır. 18 Ocak 2013 tarihinde Yunus Emre Türkiye Araştırmaları Merkezi açılmıştır. Aynı zamanda Kazan Devlet Üniversitesi, ''TUBİTAK'ta'' Gebze Üniversitesi ,Marmara Üniversitesi ,Hacettepe Üniversitesi ve Türk Dil Kurumu ile ortak çalışmalar yapmaktadır.Web sayfamızdaki bilgiler doğrudan temsilcisi oldugumuz üniversite(ler)den derlenerek hazırlanmıştır. Olası değişiklikler ve güncel bölüm fiyatları için lütfen Firmamız ile irtibata geçiniz.

Ana Sayfa